• Pozvánka na workshop „Jak vzniká dobrý nápad“

  První ze série workshopů v rámci Social Impact Award se blíží a proto bychom vám chtěli přiblížit jeho program,
  ať se máte na co těšit.

  Jak už název napovídá, v rámci tohoto workshopu se zaměříme především na různé metody, které vám mohou pomoci najít směr nebo rozvinout nápady, které nosíte
  v hlavě. Pozvali jsme proto hosta, který je v této oblasti jako doma. Tímto hostem je trenér, kouč a konzultant společnosti PwC (PricewaterhouseCoopers) Aleš Pokorný.
  Aleš Pokorný se věnuje designu a realizaci tréninků zaměřených na vedení lidí, komunikaci a rozvoj tvořivosti a má v tomto oboru již desetiletou zkušenost. Své tréninky realizuje
  v tuzemsku i zahraničí a jako referenci může například nabídnout dlouholetou spolupráci
  s INSEAD MBA school ve Francii. Zároveň je aktivním členem vzdělávací neziskové organizace Outward Bound International a občanského sdružení Prázdninová škola Lipnice, v němž řadu let působil ve správní radě.

  Jsme moc rádi, že Aleš přijal naše pozvání vést tento workshop a zároveň bychom také chtěli poděkovat společnosti PwC, která je naším partnerem pro vzdělávání a s přípravou workshopů nám pomáhá.

  Takže nezapomeňte 8. 3. 2012 v 9:00 v prostorách Hub Praha (Drtinova 10, Praha 5) budeme pomáhat vašim nápadům na svět a na jejich cestě k realizaci.

  Svou případnou účast potvrďte prosím Lucii Lankašové e-mailem na lucie.lankasova@socialimpactaward.cz a případně i na našich facebookových stránkách.

  Těšíme se na vás!