• Pozvánka na workshop: „Může společensky prospěšný projekt přinášet zisk?“

  Ve středu 14. 3. 2012 proběhne v Hub Praha další workshop v rámci Social Impact Award. Hlavním cílem tohoto workshopu je seznámit účastníky s možnostmi financování a řízení společensky prospěšných podniků.
  Zejména při přemýšlení o dlouhodobé udržitelnosti projektů se objevují následující otázky: Může nás vykonávání společensky prospěšných aktivit „živit“? Jaké jsou možnosti financování společensky prospěšných projektů, jaké zdroje můžeme využít a kde je můžeme hledat?
  Průvodcem při řešení těchto otázek bude náš host Juraj Kováč. Juraj je konzultant na volné noze, zakladatel neziskové organizace Uni2010 zaměřené na rozvoj talentu, vizí a podnikavosti. Stojí za iniciativou Rozbehni sa! a jejím projektem BestGuest, který přináší příběhy úspěšných podnikatelů s cílem nakopnout mladé lidi, aby se sami rozběhli. Působil v organizaci AIESEC a společnosti Sweck Group Bratislava, jako konzultant pro rozvoj marketingu a obchodních aktivit. Podporuje společensky prospěšné podnikání, je aktivní fotbalista III.třídy a jakou svou inspiraci uvádí Tomáše Baťu, M.R. Štefánika a Jaroslava Foglara.

  Workshop je zdarma a otevřený pro všechny zájemce o téma společensky prospěšného podnikání. Svou účast prosím potvrďte Lucii Lankašové e-mailem na lucie.lankasova@socialimpactaward.cz a uveďte prosím, zda jste student nebo studentka VŠ. Počet míst na workshopy je omezen a proto se ve vlastním zájmu hlaste s předstihem.

  Chceme vás zároveň pozvat i na zbývající workshopy, které v rámci Social Impact Award proběhnou. Bližší informace naleznete zde na našich stránkách nebo v rámci jednotlivých událostí na našem profilu na Facebooku. Konkrétně nás ještě čekají tyto akce:

  Workshop „Naplánuj nepředvídatelné“, Workshop „Získej zpětnou vazbu od poroty“ a závěrečná akce před uzávěrkou příjmu projektů do soutěže „Jdeme do finále!“

  Těšíme se na vás a přejme hodně zdaru při práci na vašich projektech (na které se také moc těšíme)!!!

Leave a reply.