• Přihlas svůj nápad!

  Pokud vás soutěž zaujala a rádi byste se zúčastnili, tak neváhejte a pojďte do toho s námi. To, co se cení, je dobrý nápad a chuť s ním něco dělat. Pokud si nejste jistí, nebo se obáváte, že váš nápad za nic nestojí, anebo zatím žádný nápad nemáte, tak to hoďte za hlavu a zkuste to.
  Účastí nemůžete nic ztratit. Akce a workshopy jsou bezplatné a otevřené pro všechny, ať už s nápadem, nebo jen se zájmem o tématiku společensky prospěšné podnikání.

  S jakými projekty se můžete hlásit?
  Projekty se mohou zaměřovat na nejrůznější společenské oblasti, například na boj s chudobou, oblast péče o zdraví, podporu vzdělávání, ochranu životního prostředí, energetické problémy, využití nových technologií, ochranu lidských práv, rovné příležitosti, péči o znevýhodněné osoby apod. Může se jednat o mobilní vývařovnu pro lidi bez domova, inovativní vzdělávací projekt, internetový portál posilující sousedské aktivity, nový způsob fundraisingu nebo něco, co tu ještě nebylo. Důležité je, aby daný projekt řešil nějaký společenský problém, a to ať v České republice, nebo jinde ve světě.
  Již rozběhnuté projekty mohou být předkládány pokud jejich realizace netrvá déle než 2 roky.

  Kdo se může přihlásit se svým projektem v České republice?
  Protože je soutěž Social Impact Award určená hlavně pro studenty, podmínkou pro účast je platné potvrzení o studiu vysoké nebo vyšší odborné školy pro akademický rok 2012/2013. V případě soutěžních týmů musí tuto podmínku splňovat alespoň 50 procent členů týmu. Věkové omezení účastníků není žádné.

  Předložené projekty mohou být součástí aktivit subjektů organizované občanské společnosti (např. nevládní, neziskové organizace, občanská sdružení a iniciativy), stejně jako soukromých podnikatelských aktivit se zaměřením na společenskou prospěšnost. Již realizované projekty mohou být předkládány, pokud jejich realizace netrvá déle než 2 roky.

  Vaše nápady můžete do soutěže přihlašovat od 7. 2. 2013 do 4. 4. 2013 na adresu: submit@socialimpactaward.cz

  Kompletní pravidla a dokumenty jsou k nalezení v anglickém jazyce na této stránce.

  Přihlašovácí formulář projektu je ke stažení zde.

   Propozice a pravidla pro přihlašování projektů naleznete zde.

Comments are closed.