• SIA 2015 v běhu

  Letošní ročník jsme zahájili dokonce dvojitě – v pražském a v ostravském Impact Hubu. Na obou večerech se představili vítězové z minulých let, aby svým příběhem inspirovali nové zájemce o účast v soutěži. V úterý 18. února v Praze mluvil Lukáš Policar (Podnikavá škola), Petr Hanzel (Bezobalu), Martin Leskovjan (Fair Art) a Filip Ježek (Rekola). Na ostravském večeru 26. února se představil Jan Vimmer (Joy Ride), Jan Roháč (Ironing Ladies) a Ondřej Klügl (Pragulic).

  Další příklady byly k vidění na výstavě Podnikáme jinak a představili jsme také nový mezinárodní katalog Book of Inspiration, který obsahuje profily všech projektů, které kdy získaly ocenění Social Impact Award – ve všech zemích a ročnících.

  Důležitou součástí obou zahajovacích večerů bylo představení letošních cen.

  Šest vítězných týmů letos získá:

  – 1500 Eur

  – tříměsíční členství v síti Impact Hub

  – účast v letním akceleračním programu

  – mentora z řad konzultantů PwC

  – poukaz na služby Copy General

  Na konci léta se navíc vítězné týmy budou moct ucházet o další finanční odměnu v hodnotě 1500 Eur a jeden z finálových projektů také může získat speciální cenu – kampaň od společnosti ZOOT. Dobro.

  Ještě než dojde na podávání přihlášek a následné předávání cen, mohou se zájemci zúčastnit našich praktických workshopů, které probíhají celý březen v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Ústí n. L. a Českých Budějovicích. Účast na workshopech není podmínkou pro podání přihlášky, ale může výrazně pomoct s přípravou kvalitního projektu, který v soutěži uspěje.

   

   

   

Leave a reply.