• Uzávěrka projektů do soutěže Social Impact Award se blíží!

  Příjem projektových žádostí do soutěže Social Impact Award se blíží do finále. To nastane ve čtvrtek 5. 4. 2012 v 18:00, kdy bude příjem oficiálně ukončen. To znamená, že máte ještě týden na to, pokusit se sepsat svoje nápady do projektové žádosti a zapojit se do soutěže o 4000 EUR.

  Při psaní projektů je důležité především krátce a výstižně popsat jejich podstatu a přesvědčit porotu, že jejich realizaci myslíte vážně a uvědomujete si náležitosti s takovou realizací spojené.

  Povinné součásti žádosti jsou formulář žádosti (zde ke stažení) a jeden list A4, který bude obsahovat shrnutí projektu. K nim pak můžete připojit libovolné dokumenty, které pomohou vaše projekty porotě více přiblížit. Může se jednat o texty, finanční plány, obrázky, videa, prezentace nebo jakékoliv kombinace těchto prostředků. Jediný stanovený limit pro tyto dokumenty je ten, že jejich velikost nesmí dohromady přesáhnout 6 MB. Všechny zmíněné dokumenty pak zasílejte do stanoveného termínu tj. 5. 4. 2012 18:00 na email submit@socialimpactaward.cz

  Pokud budete mít během zpracování projektů problém, se kterým si nebudete vědět rady, nebojte si říct o radu na emailu czech.republic@socialimpactaward.cz. To se týká i případných problémů s překladem vašich projektů do angličtiny, což je další nezbytnou podmínkou pro jejich přijetí. O vašich obtížích a nejasnostech můžete také debatovat s ostatními v naší facebookové skupině.

  Věříme ale, že problémy se vám vyhnou a zvládnete vše bez větších obtíží dotáhnout do konce.

  Než tenhle konec nastane, můžete rovněž využít naší podpory přímo v den uzávěrky. Pro všechny, kteří plánují své projekty do soutěže odevzdat, nabízíme otevřenou možnost vyzkoušet si, jaké to je pracovat v prostorách Hub Praha, kam můžete v době mezi 8:30 a 18:00 přijít a dokončovat vaše projekty.
  Využít můžete přítomnosti členů týmu SIA včetně Věry Šídlové, která bude po 12té hodině k dispozici všem, kteří by potřebovali pomoci s anglickým překladem.

  Zároveň přijalo naše pozvání také několik členů ze skupiny koučů organizovaných pod Českou národní agenturou v Programu Mládež v Akci, kteří se specializují na koučing mladých lidí a jejich projektů. Sami jsou nebo byli mladými lidmi se zkušenostmi s projekty na národní i mezinárodní úrovni a budou připraveni vám dát podporu, zpětnou vazbu a pomoci vám s finalizací vašich projektů.
  Pool koučů ČNA se stal naším partnerem a v průběhu dubna až října budou koučové k dispozici těm přihlášeným do soutěže, kteří se s nimi spojí a budou mít zájem o tuto další podporu při realizaci svých nápadů. Další informace o koučích při ČNA najdete zde.

  Pokud plánujete tuto možnost využít, napište to prosím Lucii na email: lucie.lankasova@socialimpactaward.cz

  Každopádně ať již naší nabídku využijete nebo ne, držíme palce všem, co se rozhodli do toho letos s námi jít a na všechny vaše projekty se moc těšíme!

  Pokud se do soutěže přihlásit nezvládnete, ale téma společensky prospěšného podnikání vás zajímá, zůstaňte dál s námi. Social Impact Award letošním rokem rozhodně nekončí, ale naopak teprve nabírá na obrátkách a budeme dál pokračovat v podpoře mladých lidí, kteří chtějí měnit své sny ve skutečnost. Velké změny totiž začínají opravdu často malými nápady a byla by škoda o takové nápady přijít!

Leave a reply.