Navigation

SIA v průběhu roku

Co a kdy nás v rámci Social Impact Award čeká v tomto roce.

SIA Harmonogram roku
SIA Harmonogram roku

Kick Off

4. března v Praze

Přijďte do Impact Hub Praha K10 a zjistěte více o 9. ročníku SIA. Uslyšíte mluvit porotce i bývalé účastníky a našeho patrona ročníku 2019. Těšíme se na Vás.
 

Zahájení letošního ročníku Social Impact Award proběhlo v pražském a ostravském Impact Hubu. Kromě hostů účastníky přivítala i Pavlína Louženská, letošní patronka SIA.

O Impact Hubu

Jarní workshopy

březen a duben

Doražte na jarní workshop a využijte příležitosti zažít zdarma praktický seminář pod profesionálním vedením, potkáte se tu s bývalými účastníky a týmem SIA.

Jarní workshopy byly nejen skvělou příležitostí k ochutnávce atmosféry SIA a seznámení se s ostatními účastníky a týmem, ale také možností nabít nové zkušenosti.

Termíny již brzy

Uzávěrka přihlášek

5. května

Nepromeškejte svoji šanci a přidejte se mezi úspěšné absolventy SIA. Podejte do 5. května svoji přihlášku. Pamatujte, jsme inkubátor, který platí Vám.

Uzávěrka přihlášek byla stanovena na 30. dubna. Letos nám dorazilo rekordní množství přihlášek = 41. Měli jsme tedy možnost vybírat z mnoha zajímavých projektů.

Přihlásit se

Vyhlášení účastníků

28. května

Jakých deset týmů bude vybráno do akceleračního programu a stanou se finalisty SIA? To a ještě více se dozvíte 28. května v Impact Hub Praha K10.
 

Slavnostní vyhlášení finalistů proběhlo v pražském Hubu. Vyhlásili jsme 10 postupujících finalistů, kteří se zúčastní 2 měsíčního letního akcelerátoru.

Bývalí účastníci

Akcelerační program

červen až září

Na účastníky čekají dva měsíce tvrdé práce. Spolu se svými mentory a konzultanty se budou pravidelně scházet a posouvat své projekty směrem k udržitelnému byznysu.

Více o akcelerátoru

Veřejné hlasování

září

Účastnící bojují o cenu veřejnosti, která vzejde z online hlasování Každý tým si na závěr akcelerátoru připraví medailonek – videospot, který využije při online hlasování.
 

Vítězové SIA

Den D

2. října

Které týmy získají 1500 €? Kdo se stane vítězem veřejného hlasování? A jak daleko se týmy za tři měsíce posunuly? To vše se dozvíte 2. října v pražském Impact Hubu.
 

Ocenění pro vítěze

SIA Global Summit

26.- 30. listopadu

Pětidenní mezinárodní setkání vítězů Social Impact Award ze všech pořadatelských zemí plné networkingu, zábavy ale také dalšího vzdělávání.
 

Více o SIA Global

160 000 Kč

je hodnota akceleračního programu pro každý projekt, který akcelerujeme.

Už je skoro hotovo!

Je nutné se registrovat, abyste mohli odeslat svůj hlasovací lístek.

× zavřít