Navigation

Jarní workshopy

Společně s Grow with Google pořádáme 3 workshopy na téma Dovednosti budoucnosti, které proběhnou 19. 3. v Brně, 21. 3. v Praze a 27. 3. v Ostravě.

Impact Canvas: Od nápadu k rozjezdu vlastního byznysu

Máte skvělý nápad, ale nevíte, jak ho dát do businessových kontur? Potřebujete si definovat, kde spočívá přesah vašeho podnikání na rozdíl od ostatních projektů? Jak být zároveň společensky prospěšný a přitom vydělávat peníze a mít udržitelný byznys? Přijďte se setkat s našimi odborníky na Impact Canvas, kteří vám pomohou v nasměřování vašeho nápadu. Na závěr workshopu si můžete také konzultovat svůj nápad nebo se rovnou poradit o přihlášce do programu. Workshop bude vedený v angličtině.

Idea Generation: Od inovativního nápadu k fungujícímu byznysu

Je vaším snem podnikat a ještě k tomu vymyslet něco skvělého, co pomůže vaší komunitě nebo okolnímu životní prostředí? Chcete měnit svoje okolí, ale zoufale vás nenapadá jak? Pak pro vás máme na míru šitý workshop, který vám ukáže jak si definovat problémy ve vašem okolí, jak k nim designovat nápady, definovat si cílové skupiny. S čím tedy odjedete z workshopu Idea Generation? S hlavou plnou nápadů, na to jak začít podnikat a být k tomu ještě společensky prospěšný. Workshop je zcela zdarma, stačí se na něj registrovat.

Už je skoro hotovo!

Je nutné se registrovat, abyste mohli odeslat svůj hlasovací lístek.

× zavřít