Navigation

Kdo jsme

Nejrozsáhlejší akcelerační a vzdělávací program v oblasti společensky prospěšného podnikání působící v 30 zemích světa, který mladým lidem nabízí finanční a vzdělávací podporu.

Více

Pro koho jsme

Mladé a dospělé, od 14 do 30 let, kteří chtějí proměnit své nápady v realitu a díky nim měnit svět k lepšímu. Možnost účastnit se letního akceleračního programu získá až deset týmů.

Více

Naše kritéria

Finalisté Social Impact Award jsou hodnoceni odbornou porotou podle 4 kritérií: sociální dopad, inovace, proveditelnost a progres.
Více

Jarní workshopy

Vždy na jaře organizujeme roadshow plnou atraktivních workshopů s bývalými účastníky Social Impact Award a také s profesionálními lektory.
Více

Vítězové Social Impact Award 2019

Do letní akcelerace počátkem července nastoupilo 10 projektů.Z nich po letní akceleraci porota a veřejnost vybrala 4 vítěze: No F-ears, Agentura Seniorem s radostí, Repetebox a Psichologie.cz Gratulujeme!

Reference účastníků

Fotografie Lenky Opočenské z projektu Centrum Terapie Autismu

Lenka Opočenská

Centrum terapie autismu

Social Impact Award je kořením mé práce. Bez ní by to nebylo ono! Získala jsem množství cenných rad od lidí, kteří jsou mistři ve svém oboru a spoustu kontaktů na lidi, s kterými jsem v kontaktu i po skončení akcelerátoru. Osvojila jsem si strukturu práce a tah na branku. Získala jsem ujištění, že dělám to, co dělat chci a hlavně, že to má smysl.

Fotografie Libora Pelikána z projektu Nejčr

Libor Pelikán

Nejčr

Díky Social Impact Award se změnil náš pohled na projekt – dostali jsme se z bodu pěkného nápadu k něčemu, co věříme, že může být udržitelné podnikání. Ověřili jsme si naši myšlenku a můžeme ji realizovat za podpory dalších lidí, kteří také věří, že by to mohlo fungovat.

10+
miliónů korun činí tržby projektů, které byly akcelerovány v rámci programu Social Impact Award
200+
přihlášek do akceleračního programu Social Impact Award jsme přijali od roku 2012
56
týmů, které jsme již akcelerovali a pomohli jim tak v začátcích jejich podnikání

Právě probíhá hlasování veřejnosti o vítězi letošního ročníku Social Impact Award, zapojte se!

Přihlášky do programu jsou otevřeny! Přihlaste se ještě dnes.

Jsme globální

Social Impact Award vznikla v roce 2009 ve Vídni. Nyní probíhá v 22 zemích světa a dále roste. V roce 2018 jsme globálně zorganizovali více než 250 workshopů v 88 městech. Po boku jsme stáli 180 týmům. Mediální podporu získalo 86 nejúspěšnějších projektů, které byly obdarovány finančními dary v hodnotě kolem 125 000 EUR. Veřejného hlasování se na podzim 2018 zúčastnilo rekordních 35.640 lidí.

SIA Summit 2017

Už je skoro hotovo!

Je nutné se registrovat, abyste mohli odeslat svůj hlasovací lístek.

× zavřít