1. Domů
 2. Program
 3. O přihlašování

Přihlašte se do SIA

Přihlaste se do naší inkubace a posuňte váš nápad na novou úroveň. Dali jsme dohromady vše, co potřebujete pro úspěšné vyplnění přihlášky.

Naše akcelerační fáze vám poskytne všechny potřebné zdroje a podporu, abyste mohli proměnit vaši zajímavou myšlenku v úspěšný byznys. Naše kapacity ovšem nejsou nekonečné, proto pokud jste vážným zájemcem, vyplňte prosím závaznou přihlášku. Ta pomůže také naší expertní porotě vybrat nejzajímavější nápady na základě kritérií – dopadu, stupně inovace, proveditelnosti a týmových kapacit.

Úspěšní přihlášení, kteří projdou sítem naší poroty, získají:

 • Mentoring, podporu, posouzení byznysového a dopadového modelu a prototypování myšlenky, tvorby prvních zákazníků a odběratelů.
 • Šanci vyhrát cenu Social Impact Award, která zahrnuje finanční výhru, uznání a také vstupenku na výroční mezinárodní SIA Summit.
 • Propojení s naší mezinárodní komunitou, která je složena z více než 1000 sociálních podnikatelů napříč 25 zeměmi světa..

Proces výběru

 1. Splnění podmínek

  Náš interní tým projde přihlášky, zda splňují všechny nutné požadavky.

 2. Výběr porotou

  Naše porota složená z expertů z soukromého, neziskového i veřejného sektoru posoudí všechny přihlášky tak, aby vybrala ty, kterým inkubace přinese nejvíce.

 3. Vyhlášení finalistů

  Náš tým vyhlásí finalisty, kteří projdou následně inkubací, na veřejně přístupné události.

 4. Zpětná vazba pro přihlášené

  Náš tým poskytne všem přihlášeným (nejen finalistům) zpětnou vazbu, která jim může pomoci posunout myšlenku dále k realizaci a k tvorbě úspěšného byznysu.

Poznej porotu

Naše lokální porota zajišťuje, aby nejslibnější přihlášené projekty dostali svou příležitost rozvinout se v inkubační části.

Podívejte se na porotu

Podmínky přijetí do inkubace

Díky dodržování jasných kritérií pro projekty jsme schopni naplňovat naše poslání, kterým je pomáhat mladým lidem při jejich prvních krocích ve světě sociálního podnikání. Žadatelé musí splňovat následující kritéria:

 1. Abychom zajistili, že skutečně pomáháme mladým lidem musí být hlavní tým projektu ve věkové hranici 15-30 let (včetně).
 2. Rádi mezi projekty uvítáme jak myšlenky, které jsou zatím na papíře nebo jen v hlavě ale také projekty na začátku jejich rozjezdu. To je však ohraničeno tím, že projekt byl založen maximálně po 1. lednu minulého roku.
 3. Přihlášený projekt neobdržel v minulosti formální financování. Jedná se o formální granty či investice (peníze z vyhraných soutěží, granty, dotace, investice atd.), které překračují částku 6000 €. Takové projekty, které financování nad tuto částku obdrželi bohužel do inkubace přijmout nemůžeme.
 4. Pokud jste se hlásili již minulý rok, rádi vás opět znovu uvidíme, ale pouze s novou myšlenkou či nápadem. Ten starý už vám bohužel nepřijmeme.

Zkušenosti přihlášených

 • Jsme rádi, že můžeme s naší aplikací pomáhat již tisícovkám uživatelů v ČR. Účast ve finále Social Impact Award nás nakopla a namotivovala k dalšímu rozvoji – expanzi do zahraničí i další aplikaci. Jestli máte v hlavě nápad, stejně jako my, tak v SIA ho můžete dotáhnout od myšlenky k realizaci, a to i díky skvělým mentorům.

  Finalist Ondřej Sukač Spoluzakladatel Comenio
 • Myslím, že znalosti a zkušenosti, které jsme v rámci Social Impact Award nasbíraly, se rovnají tak roku práce na plný úvazek.

  Winner Anna Sedláková Spoluzakladatelka Indiánky
 • SIA byl pro nás TEN akcelerační program, který nás opravdu posunul. Přihlásili jsme se ve správný čas a dozvěděli jsme se opravdu relevantní informace, které nám pomohli dostat Nekrachni tam kde je teď. Pokud bych začínala další sociální projekt a byla bych zase na úplném začátku, rozhodně bych se přihlásila – kromě těch informací totiž získáte i super partu dalších účastníků, kteří taky chtějí “dělat dobro”.

  Winner Maria Šimůnková CEO Nekrachni

Časová osa

 1. Příjem přihlášek

  Vaše cesta začíná právě zde. Pošlete svou přihlášku do akcelerace.

 2. Ukončení přijímání přihlášek

  Všechny přihlášky dorazily. Teď je čas pustit se do posuzování a výběru účastníků do letošní akcelerace.

 3. Oznámení finalistů

  Brzy zveřejníme událost, na které oznámíme všechny finalisty, kteří postoupí do akcelerace. Tato událost je veřejná, rádi vás na ní uvidíme.

 4. Zpětná vazba

  Pro ty, kteří nepostoupili do naší akcelerace cesta nekončí. Všem se ozve koordinátorka programu, která jim předá zpětnou vazbu na nápad projektu a tipy, jak s myšlenkou naložit, aby se z ní mohl stát zajímavý byznys.

Partneři pro přihlašovací část

Naši partneři