1. Domů
 2. Program
 3. Objevte svět sociálního podnikání

Objevte svět sociálního podnikání

Pojďte přijít na kloub sociálnímu podnikání. Naše akce a workshopy vám poskytnou všechny potřebné nástroje k tomu, aby jste prostředí poznali a mohli v něm rozběhnout úspěšný sociální byznys.

Naše akce a workshopy slouží jako otevřený prostor, kde se můžete spojit s podobně smýšlejícími lidmi, zjistit, jak vytvořit sociální podnik nebo vybudovat smysluplnou kariéru s dopadem, a získat nápad na projekt. Poskytujeme také zpětnou vazbu těm, kteří již sociální podnik budují, a pomáháme jim připravit přihlášku do naší inkubace.

 • Artboard 5
  Účastníků událostí
  68.000+ Účastníků celosvětových workshopů a událostí od založeni SIA v roce 2009
 • Inkubačních přihlášek
  5.838 Počet přihlášek podaných do inkubačních lokálních programů od roku 2009, kdy byla založena SIA
 • Smysluplný obsah
  83.1% Procento účastníků, kteří shledali v minulém roce náš edukační obsah zajímavým a relevantním

Zkušenosti účastníků

Zkušenosti našich účastníků

 • Jsme rádi, že můžeme s naší aplikací pomáhat již tisícovkám uživatelů v ČR. Účast ve finále Social Impact Award nás nakopla a namotivovala k dalšímu rozvoji – expanzi do zahraničí i další aplikaci. Jestli máte v hlavě nápad, stejně jako my, tak v SIA ho můžete dotáhnout od myšlenky k realizaci, a to i díky skvělým mentorům.

  Finalist Ondřej Sukač Spoluzakladatel Comenio
 • Myslím, že znalosti a zkušenosti, které jsme v rámci Social Impact Award nasbíraly, se rovnají tak roku práce na plný úvazek.

  Winner Anna Sedláková Spoluzakladatelka Indiánky
 • SIA byl pro nás TEN akcelerační program, který nás opravdu posunul. Přihlásili jsme se ve správný čas a dozvěděli jsme se opravdu relevantní informace, které nám pomohli dostat Nekrachni tam kde je teď. Pokud bych začínala další sociální projekt a byla bych zase na úplném začátku, rozhodně bych se přihlásila – kromě těch informací totiž získáte i super partu dalších účastníků, kteří taky chtějí “dělat dobro”.

  Winner Maria Šimůnková CEO Nekrachni

Naši partneři