1. Domů
 2. Program
 3. Ocenění

Pojďte vyhrát!

Nejslibnější projekty vyhrají mezinárodní prestižní cenu. Díky této ceně se projektům otevře řada nových dveří a objeví se nové příležitosti. S cenou také přichází finanční odměna.

Social Impact Award nejslibnějším projektům popularitu i punc kvality pro širokou škálu klíčových hráčů v národním i mezinárodním kontextu, stejně tak jako otevírá dveře k potenciálním investorům. Výherci také obdrží finanční částku, která jim může pomoci v začátcích a k tomu vstupenku na výroční SIA Summit, který je mezinárodním setkáním slibných sociálních podnikatelů ze všech zúčastněných zemí.

V roce 2011 také vznikla Cena veřejnosti, která má za cíl ocenit nejlíbivější projekty z řad veřejnosti. Projekty, které získají nejvíce hlasů v průběhu komunitního hlasování v České republice obdrží ocenění, které jim pomůže se zviditelnit na české i mezinárodní scéně.

Všichni účastníci akcelerační fáze jsou automaticky zapojeni do soutěže o ocenění.

 

Awardee Experiences

 • Jsme rádi, že můžeme s naší aplikací pomáhat již tisícovkám uživatelů v ČR. Účast ve finále Social Impact Award nás nakopla a namotivovala k dalšímu rozvoji – expanzi do zahraničí i další aplikaci. Jestli máte v hlavě nápad, stejně jako my, tak v SIA ho můžete dotáhnout od myšlenky k realizaci, a to i díky skvělým mentorům.

  Finalist Ondřej Sukač Spoluzakladatel Comenio
 • Myslím, že znalosti a zkušenosti, které jsme v rámci Social Impact Award nasbíraly, se rovnají tak roku práce na plný úvazek.

  Winner Anna Sedláková Spoluzakladatelka Indiánky
 • SIA byl pro nás TEN akcelerační program, který nás opravdu posunul. Přihlásili jsme se ve správný čas a dozvěděli jsme se opravdu relevantní informace, které nám pomohli dostat Nekrachni tam kde je teď. Pokud bych začínala další sociální projekt a byla bych zase na úplném začátku, rozhodně bych se přihlásila – kromě těch informací totiž získáte i super partu dalších účastníků, kteří taky chtějí “dělat dobro”.

  Winner Maria Šimůnková CEO Nekrachni

Potkejte naše alumni

Máme celou řadu úspěšných účastníků předchozích ročníků a také spoustu cest, jak vás s nimi propojit.

Zjistěte více o našich alumni

Naši partneři