1. Domů
 2. Alumni komunita

Staňte se součástí naší komunity

Přes 100 projektů už prošlo inkubací Social Impact Award v předchozích letech. To tvoří spoustu příležitostí učit se od těch, kteří mají za sebou již spoustu let fungování, spoustu chyb i úspěchů. Od toho je celá naše alumni komunita, která ovšem díky mezinárodnímu přesahu nabízí i příležitosti učit se od projektů z jiných států světa. Tak se podívej, kdo všechno už SIA prošel.

Naše lokální SIA komunita bývalých účastníků se skládá z úspěšných projektů a zakladatelů napříč ročníky. Umožňuje tvořit smysluplné a přínosné vztahy a vytváří prostor pro rozvoj a podporu na cestě za lepší společností. Alumni komunita pomáhá šířit dobrou praxi a vytvářet lokální ekosystém, který vede k většímu povědomí a zapojení mladých lidí do sociálního podnikání s vlastními projekty.

 • Skvělé příležitosti

  Přístup k našim programům, zakladatelům a mentorům, kteří přispějí i k vašemu rozvoji.

 • Kontakty

  Získejte potřebný sociální kapitál proto, abyste uspěli a učili se od těch, kteří jsou na trhu déle.

 • Příklady táhnou

  Zapojte se do SIA programu a buďte jedním z těch, kteří budují pilíř sociálního podnikání v ČR.

Zkušenosti účastníků

 • Jsme rádi, že můžeme s naší aplikací pomáhat již tisícovkám uživatelů v ČR. Účast ve finále Social Impact Award nás nakopla a namotivovala k dalšímu rozvoji – expanzi do zahraničí i další aplikaci. Jestli máte v hlavě nápad, stejně jako my, tak v SIA ho můžete dotáhnout od myšlenky k realizaci, a to i díky skvělým mentorům.

  Finalist Ondřej Sukač Spoluzakladatel Comenio
 • Myslím, že znalosti a zkušenosti, které jsme v rámci Social Impact Award nasbíraly, se rovnají tak roku práce na plný úvazek.

  Winner Anna Sedláková Spoluzakladatelka Indiánky
 • SIA byl pro nás TEN akcelerační program, který nás opravdu posunul. Přihlásili jsme se ve správný čas a dozvěděli jsme se opravdu relevantní informace, které nám pomohli dostat Nekrachni tam kde je teď. Pokud bych začínala další sociální projekt a byla bych zase na úplném začátku, rozhodně bych se přihlásila – kromě těch informací totiž získáte i super partu dalších účastníků, kteří taky chtějí “dělat dobro”.

  Winner Maria Šimůnková CEO Nekrachni

Přidejte se do komunity

Jste součástí SIA? A chcete se přidat do Alumni komunity? Ozvěte se nám.

  Alumni projekty

  Nechte se inspirovat našimi úspěšnými účastníky a jejich projekty. Naši alumni tvoří jednu z největších komunit sociálních podnikatelů na světě.

  Podívejte se na projekty

  Mezinárodní Alumni komunita

  Naše mezinárodní alumni komunita je složena z bývalých účastníků SIA napříč všemi ročníky. Ti sdílejí své zkušenosti s řešením nejpalčivějších společenských problémů skrze své projekty a byznysy. Komunita poskytuje alumni (absolventům minulých ročníků) otevřený prostor k podpoře všech ostatních na jejich cestě a exkluzivní přístup k příležitostem pro osobní růst a rozvoj jejich byznysu.

  Dopadová data

  • Globální dopad
   97 Celkový počet podniků, které prošly akceleračním programem
  • Pre-seed financování
   111.000+ Celkový objem euro rozdělený mezi výherce lokálních akcelerací
  • Kariéra, která má smysl
   83,1% Procent bývalých účastníků, kteří nepracují na svých projektech, ale dělají na pozicích, které mění svět k lepšímu

  Připojte se k naší mezinárodní komunitě

  Naši alumni tvoří největší komunitu sociálních podnikatelů na světě a mají přístup k celé škále zajímavých příležitostí.

  Zjistit víc