1. Domů
 2. Program

Staňte se sociálním inovátorem

Podporujeme mladé lidi, aby ze svých nápadů vytvořili udržitelné společensky prospěšné podnikání. Během dvanácti let prošlo naším inkubačním programem přes sto třicet projektů. Mezi nimi například Rekola, Czechitas, Indiánky, Knihovna věcí a další.

 • Artboard 5
  Účastníků událostí
  68.000+ Účastníků celosvětových workshopů a událostí od založeni SIA v roce 2009
 • Inkubačních přihlášek
  5.838 Počet přihlášek podaných do inkubačních lokálních programů od roku 2009, kdy byla založena SIA

Objevte svět sociálního podnikání

Pojďte přijít na kloub sociálnímu podnikání. Naše akce a workshopy vám poskytnou všechny potřebné nástroje k tomu, aby jste prostředí poznali a mohli v něm rozběhnout úspěšný sociální byznys.

Zjistit víc o sociálním podnikání

O přihlašování

Přihlaste se do naší inkubace a posuňte váš nápad na novou úroveň. Dali jsme dohromady vše, co potřebujete pro úspěšné vyplnění přihlášky.

Více o přihlašování

Inkubace

Udělejte první krok k tomu stát se sociálním podnikatelem v naší inkubaci. Cestou získáte všechny potřebné zdroje, abyste proměnili vaši myšlenku v reálný projekt.

Více o inkubační části

Ocenění

Nejslibnější projekty vyhrají mezinárodní prestižní cenu. Díky této ceně se projektům otevře řada nových dveří a objeví se nové příležitosti. S cenou také přichází finanční odměna.

Více o ceně

 • Globální dopad
  97 Celkový počet podniků, které prošly akceleračním programem
 • Pre-seed financování
  111.000+ Celkový objem euro rozdělený mezi výherce lokálních akcelerací

Alumni komunita

Přes 100 projektů už prošlo inkubací Social Impact Award v předchozích letech. To tvoří spoustu příležitostí učit se od těch, kteří mají za sebou již spoustu let fungování, spoustu chyb i úspěchů. Od toho je celá naše alumni komunita, která ovšem díky mezinárodnímu přesahu nabízí i příležitosti učit se od projektů z jiných států světa. Tak se podívej, kdo všechno už SIA prošel.

Více o komunitě

Poslání

Smysluplná práce vyžaduje silné „Proč“. Zahrnujeme naše poslání a teorii změny do všeho, co děláme.

Přečtěte si o našem poslání