1. Domů
 2. Partneři
 3. Nefinanční partnerství

Nefinanční partnerství

Pro naši kvalitní práci potřebujeme navazovat smysluplná a dlouhodobá partnerství vně i napříč obory. Široká síť partnerů nám umožňuje budovat robustní ekosystém sociálního podnikání lokálně i napříč světem.

Sociální změny, které jsou před námi ve společnosti a které jako Social Impact Award akcentujeme, vyžaduje hlubokou spolupráci vně i napříč obory. Naším cílem je vybudovat širokou síť partnerství, které urychlí budování národních ekosystémů sociálního podnikání. V současnosti pracujeme s více než 1000 partnery napříč světem ze všech možných oblastí společnosti, které zahrnují např. univerzity, ministerstva, korporace, mezinárodní instituce a další.

Typy partnerství

Social Impact Award díky svému širokému zásahu a 4 hlavním ideovým pilířům umožňuje navazovat spolupráci se všemi klíčovými hráči v ekonomice a společnosti. V naší současné strategii se snažíme navazovat partnerství, která budou mít přínos v následujících oblastech:

 • Rozšíření povědomí: Inspirujeme desítky a stovky mladých lidí k sociálnímu podnikání, které je ideální příležitostí, jak se postavit ke klíčovým společenským výzvám. V této oblasti jsme nakloněni spolupráci, která nám pomůže zasáhnout větší cílovou skupinu a přiblíží jim koncepty sociálního odpovědného podnikání.
 • Online vzdělávání: Podporujeme mladé talentované inovátory skrze pečlivě vytvořené a lehce dostupné vzdělávací formáty, které jim pomohou se do podnikání a inovací pustit. Budeme moc rádi, pokud s námi na kvalitním vzdělávacím obsahu budete spolupracovat.
 • Alternativní karierní cesty: Ne každý se cítí připravený na roli zakladatele sociálně prospěšného podnikání. Někteří mladí lidé chtějí využít své dovednosti a znalosti ve své kariéře v již existujících sociálně odpovědných firmách. Nabízíte-li takové příležitosti, ať už formou stáží, zaměstnání absolventů či studentů, určitě se nám ozvěte.
 • Podpora absolventů: Stavíme dlouhodobý ekosystém zahrnující naše bývalé finalisty a výherce tak, abychom jim byli dlouhodobou podporou na jejich cestě. Pokud vidíte svůj možný přínos v této oblasti, rádi vám představíme naše aktuální cíle a kroky.

Naši partneři

Dopadová data

 • Zájem veřejnosti
  3,6M Organicky oslovených lidí skrze inspirativní obsah v minulém roce
 • Artboard 5
  Zapojení mladých
  9.000+ Účastníků mezinárodních workshopů a událostí v minulém roce
 • Akcelerace
  181 Projektů, které prošly SIA akcelerací v minulém roce po celém světě
 • Mezinárodní dopad
  97 Projektů, které prošly akceleračním programem SIA za celou dobu jeho existence

Náš dopad

Od roku 2009 SIA ovlivnila tisíce mladých hybatelů změn ve více než 25 zemích světa.

Zjistit více o našem dopadu

Zkušenosti partnerů

 • Soutěží a akcelerátorů je v českém prostředí hodně. To, co nás baví na SIA, je schopnost posouvat k realizaci nebo alespoň prototypu nápady, které dokáží zmírňovat sociální nerovnosti i brzdit negativní vliv člověka na planetu. SIA dává prostor mladým lidem, kteří k úžasu porotců dokáží přinášet nezvyklá řešení starých problémů. A to je pro společnost kruciální

  Andrea Studihradová CSR Manager Česká spořitelna

Buďme v kontaktu

Každý dobrý příběh zahrnuje nějaký rozhovor. Proč by to nemohl být i ten náš? Ozvěte se nám, pokud vás napadlo, jak bychom mohli spolupracovat. Napíšeme vám co nejdříve nazpět.