1. Domů
 2. Partneři
 3. Finanční partnerství

Finanční partnerství

Budujeme dlouhodobé a kvalitní spolupráce s finančními partnery z veřejného i soukromého sektoru. Naši partneři jsou klíčovými hráči v naplňování myšlenek Social Impact Award a rozvoje sociálního podnikání u nás i ve světě.

Social Impact Award je jednou z největších světových komunit pro sociální inovátory, kteří jsou se svým podnikáním ještě na začátku. Zároveň je nezávislou globální neziskovou organizací. Spolupracuje se širokým spektrem klíčových hráčů jako jsou nadace, veřejné instituce a korporace, které sdílí stejnou vizi světa, ve kterém mladí lidé naplňují svůj potenciál jako hybatelé změny.

Typy partnerství

Všechny naše partnerství jsou postaveny na sdílených hodnotách a společném cíli, stejně jako na otevřeném a důvěryhodném vztahu. Navazujeme dva hlavní typy spoluprací:

 • Jednorázová spolupráce: Partner zafinancuje jednorázově konkrétní část programu bez vlivu na její utváření, realizaci či bez většího zájmu o spolupráci s tvůrci. Můžete tak například podpořit osvětu o sociálně odpovědném podnikání na školách.
 • Dlouhodobá spolupráce: Partner má silný zájem na dlouhodobém směřování Social Impact Award, neboť naplňuje či souzní s jeho cíli. V rámci spolupráce zapojí své zdroje a expertízu během příprav, realizace a po skončení daného ročníku. Dlouhodobá partnerství plní konkrétní společně stanovené cíle, které prospívají celé společnosti.

Velikost spolupráce, její rozsah a vaše zapojení závisí na vaší konkrétní situaci a cílech. Spolupráci s vámi můžeme sladit podle potřeb, avšak vychází z našich 4 hlavních hodnotových oblastí, které skrze celý běh Social Impact Award budujeme:

 • Povědomí: Zapojení vaší značky ukáže naší komunitě i širému světu, že jste firmou, která jedná a staví se čelem výzvám, které aktuálně pálí naši společnost.
 • Vzdělávání: Vybavit nadějné projekty a jejich zakladatele potřebným know-how není základem jen pro budování úspěšných sociálních podniků ale také klíčem k inovacím napříč všemi sektory ve společnosti. Proto pracujeme na předávání klíčových znalostí začínajícím inovátorům.
 • Podpora: Proměnit revoluční nápady v úspěšné společensky odpovědné firmy zaručuje systematický a dlouhotrvající pozitivní dopad promítnutý do celé společnosti.
 • Komunita: Skrze budování podpůrného ekosystému sociálních podnikatelů napříč světem se naskýtá příležitost znásobit dopad vynaložených peněz, zapojené expertízy a vášně, kterou do spolupráce dáte.

Our Partners

Dopadová data

 • Globální komunita
  30.000+ Sociálních inovátorů, kteří budují své podnikání se SIA od spuštění akcelerace v roce 2015
 • Budování ekosystému
  1.000+ Organizací, které spolupracovaly se SIA po celém světě
 • Mezinárodní přesah
  18 Zemí, které minulý rok pořádaly program Social Impact Award

Náš dopad

Od roku 2009 SIA měla pozitivní vliv na tisíce mladých hybatelů změn ve více než 25 zemích světa.

Zjistit o dopadu víc

Zkušenosti partnerů

 • Talentovaných lidí najdeme po celém světě stejně, ne ale příležitostí pro jejich rozvoj. V regionu střední a východní Evropy mají mladí lidé těchto příležitostí stále málo. Nemůžeme se proto divit, že bez potřebné podpory se nastupující generace ohlíží za uplatněním svých talentů v zahraničí.

  V Česku se proto SAP snaží o rozšíření spolupráce se školami, vzdělávacími institucemi a firmami, abychom společně pomohli lidem získat nové dovednosti, rozvíjet jejich nadání a nabídnout jim možnost, jak své nápady převést v realitu.

  Program Social Impact Award proto v SAP vnímáme velice pozitivně a jsme moc rádi, že v regionu CEE tato iniciativa vznikla. Motivuje mladé inovátory, aby se nebáli svůj projekt představit ostatním a dát mu reálné obrysy. Z toho pak profituje celá společnost. Úspěšné projekty z minulých let ukazují, že v Česku máme světové nápady, které SIA pomáhá najít a realizovat. Krásným příkladem je vítěz loňského ročníku, aplikace Animi, která se dostala až do finále v USA.

   

  Jury Member Hana Součková Managing Director Czechia SAP
 • Soutěží a akcelerátorů je v českém prostředí hodně. To, co nás baví na SIA, je schopnost posouvat k realizaci nebo alespoň prototypu nápady, které dokáží zmírňovat sociální nerovnosti i brzdit negativní vliv člověka na planetu. SIA dává prostor mladým lidem, kteří k úžasu porotců dokáží přinášet nezvyklá řešení starých problémů. A to je pro společnost kruciální

  Andrea Studihradová CSR Manager Česká spořitelna

Buďme v kontaktu

Každý úspěšný příběh začíná vzájemným rozhovorem. Ozvěte se nám, pokud jsme vás zaujali a můžeme probrat možnosti spolupráce.