1. Domů
 2. Program
 3. Inkubace

Vybudujte své podnikání

Udělejte první krok k tomu stát se sociálním podnikatelem v naší inkubaci. Cestou získáte všechny potřebné zdroje, abyste proměnili vaši myšlenku v reálný projekt.

Naše inkubace je komplexní záležitost, která vám poskytne podporu potřebnou k vybudování úspěšného podniku. Nejslibnější podniky inkubace si odnesou cenu Social Impact Award, ale všem finalistům (i těm, kteří nevyhrají) tato zkušenost bezpochyby poskytne dovednosti a znalosti, které jim pomohou po celou dobu jejich cesty, na kterou se v oblasti sociálního podnikání vydali.

Inkubace poskytuje účastníkům následující výhody:

 • Individuální podporu: naše skupina odborníků a mentorů vám na každém kroku nabídne individuální konzultace při finalizaci a prototypování vašeho podnikání a modelů dopadu.
 • Smysluplné kontakty: jste součástí skupiny podobně smýšlejících mladých lidí, se kterými můžete budovat trvalé vztahy a vyměňovat si nápady.
 • Celosvětové zviditelnění: můžete si vytvořit první příznivce a zviditelnit se díky našemu komunitnímu hlasování, každoroční kampani, v níž tisíce lidí hlasují pro ty nejlepší projekty.
 • Klíčové zdroje: Nejslibnější podniky si odnesou jednu z našich cen, která zahrnuje finanční odměnu, zviditelnění a vstupenku na náš každoroční summit SIA. Získáte také přístup k dalším výhodám, které mohou zahrnovat prostor pro společnou práci, jedinečné příležitosti od partnerů a další.

Přihlaste se

Naše světová inkubace vás provede od tvorby myšlenky až k samotné realizaci vašeho podnikání

Zahajte svou cestu

Jak probíhá inkubace

 1. Bootcampy

  Krátké a intenzivní kurzy.

 2. Individuální mentoring

  Finalisté dostávají k ruce mentora, který s nimi pracuje na individuální rovině a pomáhá jim přesně podle jejich potřeb.

 3. Skupinová setkání

  Schůzky speciálně určené k budování kontaktů mezi samotnými finalisty. Finalisté se mohou podělit o profesní či osobní výzvy, nabízet či dostávat podporu pro jejich řešení a navzájem se učit a vzdělávat ze zkušeností ostatních.

 4. Mezinárodní webináře

  Online setkání pro všechny finalisty ze všech zapojených zemí. Setkání se orientují na budování dovednostní, mezinárodní networking a další.

Naši mentoři

Podívejte se na některé z našich mentorů, kteří vás na vaší cestě potkají

Zkušenosti účastníků

 • Jsme rádi, že můžeme s naší aplikací pomáhat již tisícovkám uživatelů v ČR. Účast ve finále Social Impact Award nás nakopla a namotivovala k dalšímu rozvoji – expanzi do zahraničí i další aplikaci. Jestli máte v hlavě nápad, stejně jako my, tak v SIA ho můžete dotáhnout od myšlenky k realizaci, a to i díky skvělým mentorům.

  Finalist Ondřej Sukač Spoluzakladatel Comenio
 • Myslím, že znalosti a zkušenosti, které jsme v rámci Social Impact Award nasbíraly, se rovnají tak roku práce na plný úvazek.

  Winner Anna Sedláková Spoluzakladatelka Indiánky
 • SIA byl pro nás TEN akcelerační program, který nás opravdu posunul. Přihlásili jsme se ve správný čas a dozvěděli jsme se opravdu relevantní informace, které nám pomohli dostat Nekrachni tam kde je teď. Pokud bych začínala další sociální projekt a byla bych zase na úplném začátku, rozhodně bych se přihlásila – kromě těch informací totiž získáte i super partu dalších účastníků, kteří taky chtějí “dělat dobro”.

  Winner Maria Šimůnková CEO Nekrachni

Ocenění

Inkubace končí slavnostním předáním cen. Vítězové našeho mezinárodně uznávaného ocenění získají jednorázovou finanční částku, která jim pomůže pokrýt počáteční náklady jejich podnikání. Naše ocenění také umožňuje zakladatelům zviditelnit se před širokou škálou zainteresovaných stran na národní i mezinárodní úrovni a zároveň slouží jako důkaz spolehlivosti pro potenciální finanční partnery. Vítězové ocenění se nakonec sejdou na našem každoročním summitu, aby společně oslavili konec programu a začátek své cesty.

Vyhrajte naši cenu!

Naše cena má mezinárodní tradici a prestiž! Uděluje se už více než 13 let. Buďte jedním z jejich držitelů

Zjistit více o ceně

Naši partneři