1. Domů
 2. Alumni komunita
 3. Alumni projekty

Alumni projekty

Nechte se inspirovat našimi úspěšnými účastníky a jejich projekty. Naši alumni tvoří jednu z největších komunit sociálních podnikatelů na světě.

Zkušenosti našich účastníků

 • Jsme rádi, že můžeme s naší aplikací pomáhat již tisícovkám uživatelů v ČR. Účast ve finále Social Impact Award nás nakopla a namotivovala k dalšímu rozvoji – expanzi do zahraničí i další aplikaci. Jestli máte v hlavě nápad, stejně jako my, tak v SIA ho můžete dotáhnout od myšlenky k realizaci, a to i díky skvělým mentorům.

  Finalist Ondřej Sukač Spoluzakladatel Comenio
 • Myslím, že znalosti a zkušenosti, které jsme v rámci Social Impact Award nasbíraly, se rovnají tak roku práce na plný úvazek.

  Winner Anna Sedláková Spoluzakladatelka Indiánky
 • SIA byl pro nás TEN akcelerační program, který nás opravdu posunul. Přihlásili jsme se ve správný čas a dozvěděli jsme se opravdu relevantní informace, které nám pomohli dostat Nekrachni tam kde je teď. Pokud bych začínala další sociální projekt a byla bych zase na úplném začátku, rozhodně bych se přihlásila – kromě těch informací totiž získáte i super partu dalších účastníků, kteří taky chtějí “dělat dobro”.

  Winner Maria Šimůnková CEO Nekrachni

Ozvěte se nám

Chcete se přidat do naší alumni komunity?

  Účastnické projekty

  Spojte se s našimi účastníky

  Je zde plno příležitostí, jak najít prostor pro vzájemnou spolupráci s našimi alumni

  Zjistěte více