• Mamio

  Skoro polovina populace se během svého života stane mámou. A 80 % z nich se během mateřství cítí osaměle. Jak je možné, že ještě neexistuje personalizovaná a uživatelsky přívětivá platforma v mobilu, která by mateřství ulehčovala a umožnila ho ženám sdílet? Toto chceme změnit.

  Vytváříme mobilní aplikaci Mamio, která propojuje mámy podle věku dítěte, lokace a zájmů, umožňuje jim se vzájemně podporovat a jednoduše najít aktivity vhodné pro děti. Mamio má čtyři hlavní funkce: matchovací platformu pro mámy, mapu aktivit pro mámy s dětmi, newsfeed pro vzájemnou podporu, kde se mámy budou moci podporovat a sdílet své know-how, a chat. Díky Mamiu budou mít ženy potřebnou podporu a mateřskou komunitu po ruce – přímo ve svém mobilu.

  Aplikaci spustíme již tento podzim a výhra nám pomůže urychlit vývoj a dostat Mamio k více mámám.

  // Almost half the population become moms at some point in their lives. 80% of them admit feeling lonely. How come there is still no personalized, user-friendly platform to help moms share their experiences and support each other? That is what we want to change.

  We are building Mamio, a mobile app that connects moms based on their child’s age, their location, and interests. Mamio helps moms support each other and easily find child-friendly places and activities. Mamio has four main features: a matching platform for moms, a map with child-friendly places, newsfeed, and chat.

  Mamio will launch this autumn. Winning SIA would help us accelerate development and get the app to more moms.

   

   

  Social profiles

1 Comment

 1. Adam Ruzicka says: 13/09/2022 at 15:46Odpovědět

  Skvělá věc, fandím!!

Leave a reply.