Navigation

Naši porotci

Kdo zasedne, aby posoudil váš nápad, projekt a jeho rozvoj? Seznamte se s osobnostmi našeho programu!

A pokud vás bude zajímat ještě více, můžete mrknout na detailního průvodce pro zájemce.

Složení poroty

Martin Medek

Martin Medek

Zkušený lídr a manažer s duší podnikatele. Založil venture capital program Seed Starter a tím naučil největší českou banku, jak investovat do start-upů a spolupracovat s nimi k oboustranné spokojenosti. Spolutvůrce konceptu Bank ID – digitální identity pro české občany, firmy a státní služby. Mentor pro začínající i vyspělé firmy. Pracoval v korporátní i soukromé sféře a dokáže uplatnit to nejlepší z obou oblastí. Hlavní oblasti odbornosti: strategické řízení, rozvoj produktů, digitalizace, rizikový kapitál, řízení rizik. LinkedIn profil.

Aleš Pokorný

Aleš Pokorný

Leader interního Learning&Development týmu v PwC.

Daniela Velová

Daniela Velová

Daniela je konzultantka v oblasti komunikace a marketingu. Posledních šest let hájí barvy Direct People a dává světu vědět o nových produktech a službách, které v této nejstarší inovační agentuře vznikají. Má bohaté zkušenosti z médií, komunikačních agentur, korporací, prošla si startupovým prostředím i spoluprací s neziskovým sektorem. V porotě Social Impact Awards je letos potřetí.

Roman Bojko

Roman Bojko

Roman Bojko má mnohaleté zkušeností v oblasti sociálního podnikání a udržitelnosti. V rámci IKEA se soustředí na realizaci strategii a projektů, která mají za cíl nabízet rovné příležitosti všem zaměstnancům a podporovat různě znevýhodněné skupiny nejenom v rámci firmy ale i v celé společnosti. Je projektovým manažerem mnoha projektů.

Marek Koyš

Marek Koyš

Marek je Business Development & Innovation Lead v Impact Hub Praha. Je také nezávislým partnerem konzultační aliance The Natural Step, která se zaměřuje na strategické plánování udržitelnosti, měření dopadů a inovační procesy. Marek dříve žil a pracoval více než 8 let v jižní Číně, kde se zabýval poradenstvím v prototypování, vývoji a výrobě produktů pro mezinárodní klienty. Spoluzaložil také dvě úspěšné firmy a nezávislou komunitu pro sociální podnikatele a dopadové investory v jižní Číně. Marek je pravidelně zván na soutěže, hackathony a akcelerační programy pro malé a střední podniky či startupy jako facilitátor, mentor a porotce (např. TechStars, Hult Price, ClimAccelerator atd.)

Silke Horáková

Silke Horáková

Spolumajitelka české nakladatelské skupiny Albatros Media, která zastřešuje dvacítku knižních značek a spoluzakladatelka prvního fondu na podporu společensky prospěšných podniků v České republice, Tilia Impact Ventures. V minulosti Silke vedla Českou asociaci private equity a venture kapitálu a pracovala pro private equity fondy a pro Evropskou banku pro obnovu a rozvoj. Také učila externě kurz Podnikatelské finance na VŠE. Silke založila a je předsedkyní správní rady Nadace Albatros, která podporuje vzdělávací programy pro děti ze sociálně slabých rodin, patří ke zakladatelům Nadačního fondu nezávislé žurnalistiky a k původním investorům českého Deníku N. Úzce spolupracuje s českými a globálními organizacemi na podporu sociálních inovací a podnikání, je členkou správní rady European Venture Philantropy Association a poradního výboru globální nevládní organizace Ashoka.

Pavlína Louženská

Pavlína Louženská

Pavlína založila platformu #HolkyzMarketingu, která dnes má přes 30 000 členek a proškolí několik tisíc mužů i žen. Kromě toho pomáhá startupům nejen jako Lead Mentor Google for Startups pro Evropu a Afriku nebo Google Certified Trainer. Získala stipendia Young Transatlantic Innovative Leaders Initiative Fellowship, Czech-German Young Professionals a Aspen Institute Young Leaders. Píše newsletter o společnosti a technologiích na pavlinaspeaks.com a na Hospodářských novinách má podcast Trendspotting o budoucnosti.

Hana Součková

Hana Součková

Hana Součková nastoupila do SAP v roce 2014 a v srpnu 2018 byla jmenována generální ředitelkou SAP ČR. Její prioritou jsou spokojení zaměstnanci a obchodní spolupráce se zákazníky i partnery, stejně jako neustálý rozvoj a přínos inovací na český trh. Ve volném čase ráda sportuje, vymýšlí zábavné aktivity se svými dvěma dětmi a vydává se na výlety do hor nezávisle na ročním období.

Roman Švéda

Roman Švéda

Roman má v České spořitelně na starost spolupráci a partnerství s Univerzitami a je autorem vzdělávacích streamů ze sféry bankovnictví. Ať už jde o společné projekty či krátkodobé spolupráce, vždy se snaží, aby mladí lidé a studenti mohli načerpat co nejvíce zkušeností. LinkedIn profil.

Detailní průvodce pro zájemce

Dokument ve formátu PDF ke stažení zde.

Jdete do toho?

Celý program je zdarma a každý přihlášený získá cennou zpětnou vazbu. Můžete si vyžádat
individuální konzultaci a v rámci akce Meet the Jury navíc dostanete ještě před přihlášením příležitost
vyzkoušet si prezentaci svého záměru nanečisto.

Uzávěrka přihlášek je 20. května 2022 a počet míst je omezený, tak
neváhejte.

    Už je skoro hotovo!

    Je nutné se registrovat, abyste mohli odeslat svůj hlasovací lístek.

    × zavřít