• Jsou originální a profi. Letošní přihlášky do SIA.

  V tomto roce se nám sešlo na třicet přihlášek. Mladí lidé se nebojí žádného tématu a na srdci jim leží lepší život pro seniory a hendikepované, ekologie, mezigenerační dialog, volnočasové aktivity pro mladé lidi nebo větší komunitní aktivita ve veřejném prostoru.

  Právě jsme ze všech přihlášek vybrali 20 týmů, které budou své podnikatelské záměry a plány do budoucna prezentovat před portou. Ta pak vybere 8 až 10 nejlepších, kteří budou moci projít letním akceleračním programem,“ říká Hana Kavánková, koordinátorka SIA v České republice.

  Pokud vás letošní projekty zajímají, seznamte se s nimi a buďte u toho, až Social Imapct Award získá konkrétní podobu. Uvidíte finalisty i ty, kteří postoupí do letního akcelerátoru v celkové hodnotě 160 000 Kč pro tým a budou se moci radit s nejlepšími mentory a konzultanty v České republice.

  Večer proběhne 24. května od 19:30 do 21:00 v pražském Impact Hubu. Těšit se můžete také na hosta Petra Ludwiga z GrowJOB Institute, který je ambasadorem letošní SIA. Programem vás provedou úspěšní absolventi Social Imapct Award z minulého roku:  Dita Přikrylová z Czechitas a Ondřej Koudela z PrPom.

  Pokud chcete přijít, svou účast prosím potvrďte na jitka.pankova@impactchub.cz.

   

   

Comments are closed.