• SIA workshopy přinesou zkušenosti mladých podnikatelů

  Jako každý rok se můžete těšit na sérii workshopů na podporu sociálního podnikání mladých lidí. Během března a dubna nás čeká  Tour po celé České republice. Uspořádáme deset workshopů, kde vás seznámíme s inovativními metodami, které vám pomohou rozeběhnout společensky prospěšné podnikání. 

  Díky SIA jsme se dozvěděli, jak produkt odrizikovat, vytvořili jsme obchodní plán a získali první zákazníky,“ říká Josef Slavíček, který společně se svým bratrem Tomášem vymysleli Koala Phone, jednoduchý mobilní software pro seniory a lidi s horším zrakem. Nyní už mají více než 20 000 zákazníků po celém světě.

  Společně s nimi a s dalšími účastníky Social Impact Award se můžete potkat na workshopech a zeptat se jich, s jakými překážkami se na cestě za svým podnikatelským snem museli poprat.

  S nejlepšími odborníky na byznys se naučíte sestavit jednoduchý podnikatelský model a ověříte si funkčnost svého záměru. Také se zaměříte na zákazníka a jeho potřeby.  Konečně získáte kontrolu  nad svými nápady a plány do budoucna. Workshopy jsou zdarma. Kde všude proběhnou se můžete podívat u nás na webu.

  150310_sia_big_05 - kopie

  MGB_2367

Comments are closed.