• Jak může váš projekt vyhrát? Poraďte se přímo s porotou!

  Přijďte pro cennou zpětnou vazbu osobně od těch, kdo budou projekty přihlášené do Social Impact Award hodnotit. Váš projekt to posune zase o trochu víc z říše snů k  úspěšné realizaci. Porotci jsou vám k dispozici 25. března 2013 od 10 do 13 hodin v pražském HUBu v Drtinově 10. 

  V tomto workshopu jde především o váš vlastní projekt! Můžete potkat některé členy poroty a v neformálním prostředí jim i ostatním účastníkům představit svůj nápad a zjistit, co si o něm myslí ostatní. Naučíte se svůj projekt prezentovat tak, aby zaujal ty správné lidi. Po tomto workshopu budete mít dost času zapracovat připomínky do vašeho projektu a zvýšit jeho šance na úspěch v soutěži o 3000 EUR.

  Workshop povede Petr Vítek, živoucí příklad toho jak se dá v praxi kombinovat byznys a společensky prospěšné aktivity. Petr pracuje jako obchodní konzultant mezinárodní společnosti Deloitte, je jedním ze zakladatelů společensky prospěšného podniku Hub Praha, prostoru pro setkávání, inovace a rozvoj podnikání a zároveň jako dobrovolník působí v Koordinačním výboru Amnesty International v České republice ve funkci pokladníka. Snaží se podporovat myšlenky společensky prospěšného podnikání a stál za rozšířením soutěže Social Impact Award do České republiky.

  Kapacita tohoto workshopu je 30 míst.  Za každý projekt  je možné vyslat na konzultaci s porotci jednu osobu, respektive není možné tým dělit a poslat každého ze členů v jednu chvíli na různé konzultace. Tak umožníme přístup co největšímu počtu projektů.

  Na setkání s porotou se můžete registrovat zde:  http://goo.gl/nPkez

   

Comments are closed.