• Slavíme 5. narozeniny a rozjíždíme nový ročník

  Jste zvědaví, jaké novinky jsme pro vás letos připravili? V tom případě si ve svých diářích zarezervujte termín pro letošní Kick-off. Proběhnou dva. Jeden  23. února 2016 v pražském Impact Hubu od 19:30, druhý  1. března 2016 od 19:00 v Impact Hubu v Brně. Je na co se těšit. V tuto chvíli jen malá ochutnávka.

  Social Impact Award se letos bude ubírat novou cestou. Vítěze nebudeme vyhlašovat v květnu, ale až na konci programu v září. V květnu vás seznámíme s šesti až deseti účastníky, kteří projdou letním akceleračním programem.

  Během roku nás podpoří Petr LudwigGrowJOB Institute, který je tváří letošního ročníku. „Sdílíme stejné hodnoty. Chceme dělat dobré věci, pomáhat lidem při jejich hledání na osobní i profesní rovině a podporujeme kritické myšlení,“ říká Petr. Proto se mu líbí i hlavní téma letošního ročníku, kterým je „hrdinství“ a o kterém sám také s oblibou přednáší. Už 5 let v SIA podporujeme společensky prospěšné podnikání a víme, že to chce pořádnou dávku odvahy začít podnikat. O to větší, pokud se jedná o social business.

  Na Petra Ludwiga se můžete na jendom z Kick-offů těšit i osobně, stejně tak uvidíte zakladatele Social Impact Award Petera Vandora. Pokud přijdete, a jste srdečně zváni, těšit se můžete na narozeninové překvapení. Hlavně ale také na inspirativní prostředí, kde se potkáte se zajímavými lidmi. Nejenom že můžete potkat live některé z našich mladých podnikatelů, kteří SIA prošli, ale také další podnětné inovátory, investory a hybatele společenských změn.

  na_web_2

   

   

   

   

   

   

   

   

Comments are closed.